انتخاب زبان - Language

 

کاتالوگ | Catalog

 

 

بازار حشرات خوراکی ایران

 

بازار حشرات مفید - مبارزات بیولوژیک

 

بازار تله و رپلنت حشرات

ویال 5 سی سی WHO

ویال 10 CC معمولی

ویال 10 CC پنیسلینی

 

ظروف شیشه ای از گذشته تا کنون مورد توجه بوده اند. این توجه بدلیل استحکام و نفوذ ناپذیری ظروف شیشه ای است که اصلی ترین دلیل برای انتخاب آنها برای نگهداری دائم نمونه ها است.

ظروف شیشه ای سنگین و شکننده هستند که معمولا در آزمایشگاه مورد استفاده قرار میگیرند. اما این ظروف برجستگی ویژه ای دارند که باعث استفاده از آنها در تمام زمینه ها میشود. ظروف شیشه ای ضد رسوب بوده و همواره شفافیت دارند، قابل تمیز شدن هستند و تراکم شیشه مانع خوبی در برابر فشار و اجسام برنده است. همچنين ظروف شيشه ای بهترین نگهدارنده برای نمونه هایی هستند که در الکل و فرمالدئید قرار میگیرند.

اما ظروف پلاستیکی بعد از مدتی دچار فرسودگی و کدری شده و استحکام خود را از دست می دهند. در برابر فشار نیز مقاومت کمتری دارند.

اما با این ویژگیهای ظروف شیشه ای، تنها ظروفی را میتوان در سفرهای جمع آوری با خود حمل کرد که اندازه کوچکی داشته باشند تا وزن تجهیزات همراه را زیاد نکنند. محصولات بالا ابعادی با حجم 5 تا 80 سی سی دارند و برای نگهداری موقت از نمونه های جمع آوری شده انتخاب مناسبی هستند.

برای نگهداری عقرب ها ظروفی با حجم 100 تا 200 سی سی پیشنهاد می شود که بتوانند به راحتی انواع عقربهای بزرگ و کوچک را در خود جای دهند.