انتخاب زبان - Language

 

کاتالوگ | Catalog

 

 

 

ابزار بزرگنمایی   ZOOM TOOLS

 

محلول های جمع آوری

محلول و مواد اتاله، مونتاژ، ترمیم

محلول های نگهداری موقت

محلول و مواد ضد آفات

محلول های نگهداری دائم

محلول های آزمایشگاهی

محلول های اسلاید میکروسکوپی

مواد آزمایشگاهی

شرکت ماهور اولین و تنها تولیدکننده صنعتی انواع محلولهای تخصصی حشره شناسی، زیست و گیاه شناسی در ایران با بیش از 100 نوع محلول ، مایع و مخلوط در خدمت شما است.

 

برای اینکه از نظر تنوع قیمتی بتوانیم رضایت شما را تأمین نماییم محلولهای درجه 3 و 2 را نیز که با مواد اولیه متفرقه تولید شده اند در کنار بهترین محصولاتمان عرضه میکنیم. این محصولات نیز تا حد قابل قبولی نیاز شما را تأمین میکنند و معمولا به صورت واسته ای و توسط همکاران به نام محصول سفارشی عرضه میشوند.

 

((( 100% محصولات درجه یک با مواد اولیه ساخت شرکت SIGMA و MERCK تولید میشوند )))

 

محصولاتی که دارای منشاء گیاهی هستند تحت مجوز شماره 3-32-845-1592 وزارت بهداشت و زیرنظر آزمایشگاه مرکزی نیروی انتظامی با ((( پلمپ دولتی ))) به شاخصه 305 و تأییدیه ستاد مبارزه با مواد مخدر ناجا به شماره 101193 عرضه میشوند.

محلولهای گیاهی با درصدهای مشخصی از مواد ممنوعه 100% خالص تولید میشوند و فقط به دانشگاه ها، مراکز آموزشی معتبر و مراکز دولتی با ارائه نامه رسمی قابل ارائه هستند.

لازم به ذکر است که کارشناسان محترم نیروی انتظامی درصد مناسبی از سیانور پتاسیم را با در نظر گرفتن عدم تغییر در ساختار محلول برای جلوگیری از سوءاستفاده احتمالی به محلولهای گیاهی اضافه میکنند.