انتخاب زبان - Language

 

کاتالوگ | Catalog

 

 

بازار حشرات خوراکی ایران

 

بازار حشرات مفید - مبارزات بیولوژیک

 

بازار تله و رپلنت حشرات

جعبه استاندارد حشرات 20050

کمد ساده حشرات 10 تایی 20070

کمد کلکسیون 20080

کمد کلکسیون 20085

کمد کلکسیون 20086

کمد ویال کوچک 20090

 

کمدهای کلکسیون حشرات بدلیل دست ساز بودن، تنوع زیادی دارند. انواع کمدهای کلکسیون با متریالهای گوناگون از چوب گرفته تا فلز ساخته می شوند و با توجه به استانداردهای تعریف شده در کتب علمی از نظر اندازه متنوع هستند.

بهترین چوب برای ساخت جعبه ها، چوب راش ایرانی بوده که انتخاب آن به دلیل تراکم بافت و سختی چوب است. اما به دلیل کم کردن هزینه ها معمولا از انواع چوبهای روسی مثل نراد ، کاج و نوئل فنلاندی استفاده می شود.

امکان ساخت جعبه ها با چوبهای سخت صنعتی مانند چوب بلوط، ملچ، ون و گیلاس همواره فراهم است. البته جعبه های ساخته شده با این چوبها بین 1.5 تا 3 برابر قیمت جعبه ها با چوب راش است. اسکلت کمد نگهداری این نوع جعبه ها با انواع ارزان قیمت فرقی ندارد و فقط از نظر یراق آلات و تزئینات درب متفاوتند.

جعبه های چوب روسی بدلیل قیمت پایینشان محبوبیت دارند، اما باید توجه داشته باشید که انواع چوب روسی (نراد، فنلاندی و کاج) نرم و حالت پذیر هستند و براحتی دچار خراشیدگی میگردند. نوع کمد نگهداری این جعبه ها معمولا MDF بوده و در سفارشات امکان تولید کمد با تخته روکش چوب نیز فراهم است.

در صورتی که مصرف کننده بتواند بهای کار هنری را پرداخت کند، امکان ساخت جعبه هایی با چوب گردو، آبنوس، لاله درختی، چنار، شمشاد و انواع دیگری از چوبهای گران قیمت و کمیاب با سایزهای سفارشی وجود دارد.

این نوع از جعبه ها در ابعادی کوچکتر و در کمدهای 7 و 14 تایی ساخته خواهند شد. کمد نگهداری آنها تمام چوب و از جنس گردو و چنار است؛

 

بهای محصولات هنری در مقابل ارزش بسیار بالای نمونه های شما و زحمتی که برای تهیه آن کشده اید ناچیز هستند.

حرف آخر و تصمیم نهایی با شما است. باید برای زحمات خود و وقت زیادی که برای تهیه کلکسیون ارزشمندتان کشیده اید وسیله ای مناسب تهیه کنید، چیزی که از ثمره یک عمر تلاش علمی شما به خوبی محافظت کند؛